OEM Prenosný Počítač DC Adaptér náhrada za HP COMPAQ PPP012L S
prenosný počítač DC adaptér náhrada za HP COMPAQ PPP012L-S
  • kód položky:ANB004A10
  • Závažia: 445g
  • Farba: čerň
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
PPP012L-S  verify
Note:
Input Volts: 12V-13.5V
Output Volts: 18V-20V
Power: 90WH
Operating Environment:
In Use: 0¡ãC ~ +40¡ãC
Storage: -40¡ãC ~ +85¡ãC
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Safety requirements: E Mark
Outside Size: 7.5mm
Inside Size: 2.3mm
Tip Length: 7.3mm